Türkiye İzcilik Federasyonunun düzenlemiş olduğu Çanakkale Milli Bilinç Kampı Ön kayıtlarını aldığımız izcilerimizden kesin kayıt olma şartlarını sağlayanların listesi aşağıda ilan edilmiştir.ASİLDER Platformu (Asilder, Aktif, Bilmder, İnhizder) olarak bu izcilerimiz “Dedeciğim Ben Geldim” diyerek Çanakkale’ye gidecekler.

İzcilerin Hareket için Buluşma Yeri ve Zamanı:

Asilder Kulüp Merkezi: 21 Nisan 2018 Cumartesi Saat : 22:30

İnhizder Kulüp Merkezi: 21 Nisan 2018 Cumartesi Saat : 22:30

KAMP KURALLARI

  • Yürüyüş her türlü hava şartında da yapılacaktır. Yağmur, çamur, balçık her türlü hava şartına hazırlıklı olunmalıdır.
  • Faaliyetin başladığı andan bitene kadar olan zaman içinde, yürüyüşlerde, “hiçbir zaman hiçbir yerde” alış veriş yapılmayacaktır. Sadece gezi alanlarında Çanakkale’ye özgü hediyelik eşya alımına izin verilecektir.
  • Kamp alanında izcilerin cep telefonu kullanması, taşıması ve şarj etmesi yasaktır. Kamp alanında cep telefonu vs. cihazlarınızı şarj edecek sistem bulunmayacaktır. Aileleri ile iletişim liderleri vasıtasıyla sağlanacaktır. Buna göre liderler önceden izci ve velileri bilgilendirmelidir.
  • Bütün izci ve liderlerimizin pilli fm radyo getirmelerini önemle hatırlatırız.
  • Kamp alanında ve yürüyüş esnasında izci fm yayında olacaktır. Her türlü duyuruyu ve gelişmeyi kampta verilecek frekansta radyodan dinleyebilirsiniz.
  • Radyolarınız için yedek pil bulundurmayı ihmal etmeyiniz.
  • Ekip ruhu ile hareket etmeli, kamp süresince ekipten ve kamp bölgesinden kesinlikle ayrılmamalıdır.
  • Kamp faaliyet programına uyulmalı, verilen her türlü görevi eksiksiz yerine getirmelidir.
  • Kamp bölgesi ve çadır temiz tutulmalı, kamp süresince ekip ve çadır teftişine hazır olunmalıdır.
  • Kamp güvenliğine yardımcı olmalı ve nöbetler ciddiyetle tutulmalıdır.
  • İzciler görevleri icabı aldıkları kamp malzemelerini eksiksiz ve sağlam teslim etmek durumundadır.

 

KAMP MALZEME LİSTESİ
Giyecekler: 
İzci üniforması: Şapka, buff, fular, izci gömleği, lacivert izci pantolonu, izci poları, düz koyu renk ayakkabı,

(Sivil gelenler veya üniforması eksik izciler araçlara alınmayacaktır.)

Evden çıkıp dönene kadar, kamp boyunca bu üniforma daima giyilmelidir.

Yedek lacivert pantolon,
Mont veya kaban (koyu renk)
Yağmurluk
Spor ayakkabı (koyu renk )
Çorap (en az 4 çift)
Yedek iç çamaşırları (en az 3 takım),

Terlik
Şahsi Temizlik malzemeleri: 
Diş fırçası, diş macunu
Sabun, Şampuan
Krem
Vazelin (kutuda pembe)

Havlu, tuvalet kağıdı, ıslak mendil
Teknik malzemeler: 
Varsa amatör telsizi veya pmr telsizi

Sırt çantası

Uyku Tulumu, Polar battaniye

(Asilderden alınan emanet uyku tulumu ve matlar kamp sonunda toplanacaktır.)

Güneş gözlüğü
Alın feneri ve yedek piller
Çalabiliyorsa müzik aleti
Varsa şahsî ilaçları (Liderine bilgi verilecek)
Çatal-kaşık-plastik bardak(yıkanabilir ve kırılmaz olmalı)

Çok amaçlı çakı,

Düdük, pusula

Çengelli iğneler
Dikiş takımı

 

Belge ve evraklar: 
İzci kimlik kartı: Daha önce Çanakkale kampına katılıp izci kimlik kartı alanlar kartlarını muhakkak yanlarında getirmesi gerekmektedir. Hiç kart almayanlar kayıtlarda tespit edilerek kamp girişinde kendilerine verilecektir.

Dikkat:

Kamp girişinde kimlik kartı kontrolü yapılacak olup kartı olmayanlar kampa alınmayacaktır.

Kart almış ancak kaybetmiş kişiler akillikart@tif.org.tr mail adresine 10 TL’lik dekont ile başvurmaları gerekmektedir.

Nüfus cüzdanı ve fotokopisi

Kalem ve defter

Gıda

Bir günlük kuru kumanya (Ekmek, biküvit peynir, börek, poğaça, meşrubat vs.)

1 litrelik meyve suyu (pet şişede olması tercih edilir)

 

 KATILIMCI LİSTESİ

 KATILIMCI LİSTESİ

Sıra No Adı Soyadı Kulübü
1 Adil Furkan CANBAZ ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
2 Ahmed Esad TELLİOĞLU ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
3 Ahmet Alperen AKMAZ BİLİMDER –  Batıkent İlim Kültür Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
4 Ahmet BALAT İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
5 Ahmet DENİZ ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
6 Ahmet Eren ÖZAY ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
7 Ahmet Eren TURGUT ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
8 Ahmet Esad BARUT İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
9 Ahmet GÖKDUMAN ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
10 Ahmet Semih IRMAK ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
11 Ahmet Yasin EKİNCİ İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
12 Ahmet Yusuf ÖZBEY ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
13 Alperen Kaan ÖZTÜRK ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
14 Anıl Talha BULDUKLU MEB Ünitesi
15 Batuhan İlhan MİTİLLİ MEB Ünitesi
16 Berat Celal KÖKSALDI İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
17 Berkay AÇIKGÖZ MEB Ünitesi
18 Besim TATAROĞLU ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
19 Beytullah YAŞAR MEB Ünitesi
20 Bünyamin UĞURLU İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
21 Efekan ÇINAR ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
22 Emin TEKBAŞ İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
23 Emir İsmail TUNÇ ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
24 Emrullah Kaan OKUMUŞ ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
25 Enes TEKBAŞ İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
26 Eray PARLAK MEB Ünitesi
27 Faruk KIRAT ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
28 Halid GÖKTAŞ İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
29 Halil İbrahim ASİLER ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
30 Halil İbrahim DOĞAN ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
31 Halil İbrahim TELLİOĞLU ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
32 Hazim AYGÜN İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
33 İhsan  Sabri POLAT ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
34 İsmail Hamdi ASİLER ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
35 Kaan Eren KARAFİLİK ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
36 Kadir BATUŞ MEB Ünitesi
37 Mehmet Barış KARA ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
38 Mehmet ELİBOL BİLİMDER –  Batıkent İlim Kültür Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
39 Mehmet Selim POLAT ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
40 Mert GENCAN ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
41 Muhammed Yasin DEMİR ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
42 Mustafa Fevzi IRMAK ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
43 Mustafa Sabri TOKAT İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
44 Mustafa Selim KÖSE İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
45 Oktay KARA ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
46 Said Musab OĞUZ İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
47 Sidar TEKİN MEB Ünitesi
48 Veysel KARAKÖSE MEB Ünitesi
49 Yasin KOCA ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
50 Yusuf BİNGÜL İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
51 Yusuf Kaan GÖKCEK BİLİMDER –  Batıkent İlim Kültür Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
52 Zafer EROĞLU İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü
53 Sezayi SUNAR ve izcileri SHÇEK