Dünyada ve ülkemizde teknolojinin baş döndüren hızı ile teknoloji bağımlılığı akıl almaz boyutlara ulaştı. Teknoloji bağımlılığı ile beraber, bilinçaltına her şeye maddesel bir bakış açısıyla bakılması nakşedilen insanlar, manevi değerlere uzak bırakılmışlardır. Toplumlar, manevi değerlere önem veren insanlara ihtiyaç duymaktadır.  Manevi değerler arasında yer alan güzel ahlakın toplumla tekrar buluşturulması gerekmektedir.

Ayrıca sinema sanatında kısa zamanda çok şey anlatan ve yönetmenlerinin yeteneklerini yansıtmalarına fırsat sunan  “kısa filmi” desteklemek,  öncelikle genç  yönetmenleri kısa film eserleri ile  ve tek bir görüntü ile dikkat çeken ve çok şey anlatan fotoğrafları bizlerle buluşturan profesyonel veya amatör fotoğrafcılarımızı ve eserlerini  halkımızla  buluşmalarını sağlamak istiyoruz.

     Her yıl yapmayı planladığımız yarışmamızın halkımıza ve tüm insanlığa fayda sağlamasını, yarışmamıza katılacak yarışmacılara şimdiden başarı ve kolaylıklar diliyoruz.
KISA FİLM YARIŞMASI BAŞVURU FORMU VE MUVAFAKATNAME  (İndirip doldurunuz ve asilder@asilder.org  e-posta adresine gönderiniz.)
KISA FİLM YARIŞMASI  BAŞVURU ONAY FORMU (Tüm işlemlerden sonra  doldurulacaktır.)
FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞVURU FORMU VE MUVAFAKATNAME (İndirip doldurunuz ve asilder@asilder.org  e-posta adresine gönderiniz.)
FOTOĞRAF YARIŞMASI  BAŞVURU ONAY FORMU (Tüm işlemlerden sonra  doldurulacaktır.)