ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü olarak ortaokul ve lisede eğitim gören gençlerimiz ile bolca gezip gördükleri, öğrendikleri ve dostluk kardeşlik bağlarını pekiştirdikleri bir gezi programı gerçekleştirildi.

Günübirlik olarak gerçekleştirilen Şehzadeler Şehri Amasya Gezimizi Gençlerin okul dönemine girmeden önce kendilerini tarihin, doğal güzelliklerin, kardeşliğin ve maneviyatın içinde buldular

Amasya Gezimizde Kral Kaya Mezarları’ndan Beyazıd Camii’ne, Amasya Kalesi’nden Amasya Arkeoloji Müzesi’ne ve daha bir çok tarihi mekanı gezme şansı yakaladılar. Gençlerimiz bu gezimizle hem tarihlerini öğrenirken, hem eğlenceli ve samimi bir gün geçirmiş oldular.

Günün sonunda yorgun ama mutlu bir şekilde Ankara’ya dönüş gerçekleştirildi. Gençlerimiz gezinin kendilerine kattıklarının farkındalığı ile geziyi tamamlandılar.

Gezimizi organize eden Orta Öğretim Komisyonumuza, katılan gençlerimize ve katkı sağlayan gönüllü ve sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

Gezimiz hakkında velilerin ve gençlerin görüşleri :

“Ali Hocam ve tüm ekibe teşekkür ediyorum.  Kerem ve Eymen çok memnun olmuşlar. Bu ekiple nere olursa olsun gideriz havasındalar ve havalarından 2 gün yanlarına yaklaşamadık tabiri caizse 😊. Bir sonraki gezinin TRABZON olmasını istiyorlar. Selamlar hürmetler.”

Öğrenci Velisi Uğur Akyön

“Selamün aleyküm, herkese hayırlı günler dilerim oğlum Halil İbrahim geziden çok memnun kalmış. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun  başka gezi programınız olursa katılmak istiyor. Rabbim emeklerinizin karşılığını her iki cihanda da en güzel şekilde versin Allah’a emanet olun.

Öğrenci Velisi