ASİLDER – Ankara Gençlik Spor İzcilik Kulübü olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de devam edecek olan Lise Koçluğu çalışmasının açılış etkinliği 1 Kasım 2020 Pazar günü Ankara Çamlıdere’de yapılan doğa yürüyüşü başarıyla gerçekleştirildi.

Lise yaş grubundan 20 gencimiz ve onlara önderlik eden üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen faaliyette önce gençlerin getirmiş olduğu kek, poğaça, kısır, patates salatası, kurabiye, börek gibi ev yapımı ürünlerle açık hava kahvaltısı yapıldı. Ardından Çamlıdere Göleti çevresinde yer alan patikadan ormanlık alanın içinde 8 km yüründü.

Korona virüs tedbirlerine de riayet edilen programımızda gençler arkadaşlarıyla hasret giderdi, doğanın tadını çıkardı, şehirden ve evlerinden bir günlüğüne uzaklaşarak, tefekküre daldılar.

Önümüzdeki dönem boyunca gerçekleştirilmeye devam edecek çalışmalarda yüz yüze görüşmeler imkan dahilinde yapılacak olsa da genel mahiyette online olarak gerçekleştirilecek.

Lise Koçluğu çalışmasına katılarak arkadaşlarıyla birlikte akademik ve manevi yönden kendini geliştirme arzusunda olan liseli gençlerin aşağıdaki linkte yer alan formu doldurması yeterli olacaktır.

Liseli gençlerin; yaşıt arkadaşları ile hayırlı bir ortamda buluştuğu, üniversite öğrencilerinin desteğiyle kendi potansiyelini keşfederek bir lider olma yolunda ilerlediği “Lise Koçluğu” eğitim programımıza bütün gençlerin katılımını bekliyoruz!

https://forms.gle/s11o6QhRcB8a4wXv9