24 Kasım 2021 Pazar günü Saat 11.00’de Prof. Dr. Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda katılımcılar bir araya geldiler.

Program, program akışının açıklanmasının ardından Kur’an_ı Kerim ile başladı.

ASİLDER – Ankara Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı ve ASİLDER Platformu Başkanı Salih DÖLEK selamlama ve organizasyonda katkı sağlayan platform üyesi olan Aktif Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü, İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Asil Genç Gençlik Spor İzcilik Kulüplerine teşekkür etti.

Etimesgut Vaizi Yusuf NAZLIM Hocanın gençlere yönelik yaptığı konuşması gençler tarafından dikkatle dinlendi.

Korkut TÜRKYARAR Liderimizin sahnede yaptırdığı izci oyunları ile gençlerimiz eğlendiler.

Öğle namazının ardından ASİLDER Kulübümüz tarafından hazırlanan yemekler, açık havada ikram edildi.

Gençlerimiz, Aktif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübümüzün yaptırdığı dart istasyonu, İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübümüzün yaptırdığı izcilik etkinlikleri, Asil Genç Gençlik Spor ve İzcilik Kulübümüzün yaptırdığı geleneksel okçuluk istasyonu ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübümüzün yaptırdığı Bilek Güreşi, havalı tüfek, matrak ve voleybol istasyonları ile birlikte güzel vakit geçirdiler.

Gençlerimiz ve organizasyonda bulunan gönüllülerimiz yıl içerisinde ASİLDER Platformu Etkinliklerinde buluşma isteklerini belirttiler.

Programa katılan gençlerimize ve organizasyonda emeği geçen kulüp ve gönüllülerimize teşekkür ederiz.