Bu yıl Türkiye genelinde yaklaşık 166.000 çocuğumuzun katılım sağladığı Haydi Çocuklar Camiye projemizin Ankara İl Ödül Töreni programları 7 farklı ilçede gerçekleştirilmiş olup, büyük bir teveccüh ile tamamlandı.

Ankara genelinde yüzlerce yarışmacı ödül almaya hak kazanmış ve ödülleri kendilerine takdim edildi.

ASİLDER olarak, Mevlana Camiinde yaptığımız Merkezi İl Ödül Törenimizde, verile ödüllere ek olarak törene katılan tüm çocuklarımıza çekilişle sürpriz hediyeler takdim edildi. Ayrıca hiç hediye alamayan çocuklarda düşünülerek tüm çocuklara ikramda bulunuldu.

Hediye almanın heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunan çocuklarımızın hallerinden velilerimiz ve organizasyon ekibimiz oldukça memnun oldu.

Bu vesile ile tüm ebeveynlerimize çocukların namaz alışkanlığını devam ettirmeleri için ellerinden geleni yapmalarını tavsiye ve istirham ediyoruz. Ayrıca yapılan çekilişlerde hediye kazanamayan çocuklarımıza ebeveynler tarafından hediye verilmesini de özellikle istirham ediyoruz.

Son olarak; yarışmamıza katılım sağlayan namaz arkadaşlarımıza ve ailelerine, başta İklim Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü olmak üzere proje ortağı diğer derneklerimize, projemize maddi, manevi katkı sağlayan SOGEL- Ankara Sosyal Gelişim Derneğine, Haydi Çocuklar Camiye Ankara Koordinatörümüz Cihat BAHRİOĞULLARI’na ve yönetim kurul üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.