Sevgili Gençler;

Ortaöğretim Komisyonumuz “Genç Hazine” projesi kapsamında yaz tatilinde hem Kur’an-ı Kerim’in ve peygamberimizin ışığında kendi kişiliğinizi geliştirmeniz hem de beraber kardeşçe, muhabbetle, çeşitli sporlar ve etkinliklerle vakit geçirmeniz için dopdolu bir “KİŞİSEL GELİŞİM ATÖLYESİ VE GENÇLİK KAMPI” programı hazırladı.

Programımız 1-5 Temmuz 2022 tarihlerinde Özel Muradiye Erkek Anadolu Lisesinde yatılı olarak yapılacaktır. Programımız boyunca bir yandan hocalarımızın Kur’an-Tefsir, Hadis-Siyer, Temel Dini Bilgiler (Ameli-Akaid) gibi dersleri ve gençlik liderlerimizin güncel konularda yapacağı sunumlarla kişisel/manevi açıdan bizzat güçleneceğiz öte yandan meşru zeminde enerjimizi keyfe dönüştürecek olan türlü aktivitelerle (Futbol / Voleybol Turnuvaları, Masa Tenisi, Langırt, Dart, Bilardo, Satranç, Kahoot yarışmaları vs.) muhabbete ve eğlenceye doyacağız.

Programımız erkek lise öğrencilerine yöneliktir. Kontenjan sınırlıdır.
Programımız için katılımcı katkı payı 150 TL’dir.
Bu form sadece ön kayıt içindir. Formu doldurduktan sonra kaydı kesinleştirilenlerle iletişime geçilerek, IBAN bilgisi paylaşılacaktır.

Son kayıt tarihi 28.06.2022’dir.