ASİLDER Platformu izci liderleri ve lider adayı ergin izciler, 21-23 Eylül tarihlerinde Kızılcahamam’ın Şahinler Mahallesinde geçtiğimiz yılı değerlendirmek ve önümüzdeki yılı planlamak amacıyla bir araya geldi. Lider istişare programında; federasyonumuzun mevzuatı, oymak yönetiminde dikkat edilmesi gereken hususlar, emek defterinin kullanımı, ergin izci faaliyetlerinin zenginleştirilmesi ve benzeri konuları üzerinde duruldu. Hem tanışma-kaynaşma hem de izcilik faaliyetlerimizin değerlendirildiği program çok verimli geçti.
Ankara’nın tabiat zenginlikleri açısından en güzel ilçesi olan Kızılcahamam ormanlarında doğa yürüyüşü yapıldı. Birkaç kuşağın bir araya geldiği etkinlikte yeni neslin beklentileri ile deneyimli liderlerin tecrübeleri masaya yatırıldı. Yapılan istişareler neticesinde Ankara genelinde yapılacak izcilik faaliyetleri planlandı.
Liderlerimizi ağırlayan Aziz BOSTAN liderimiz başta olmak üzere tüm katılımcılara  ASİLDER PLATFORMU (ASİLDER-İNHİZDER-AKTİF-BİLİMDER-ASİLGENÇ)  olarak teşekkür ediyoruz.
[metaslider id=2616]