Ortaöğretim Komisyonumuz  geçen sene olduğu gibi  2018-2019 eğitim-öğretim yılında  ASİLDER AKADEMİ çalışmalarını geliştirerek planladı.

Bu yıl  6 Ekim 2018  Cumartesi günü, ilk ve orta öğretime yani 7-5 yaş grubundaki öğrencilerimizle başlayacak olan ASİLDER AKADEMİ etkinlikleri Kuran-ı Kerim okuma, ezberleme, değerler eğitimi ile hayatında yaşantılarında Allah rızasına uygun olan hal ve davranışları kazanmasına yönelik çalışmalarımızın yanı sıra;  izcilik, tiyatro, origami (kağıt katlama sanatı) , ney kursu, drama, kodlama eğitimi ve istek dahilinde diğer bir takım sanatsal çalışmalarımızla yıl içerisinde hafta sonu öğrencilerimizle birlikte olacağız.

Bu konuda öğrencilerimiz Ön kayıt yaptırdıktan sonra kulüp merkezimize gelerek ASİLDER AKADEMİ  kayıt yaptırmaları ve hangi alanda kurs alacaklarını ifade etmeleri gerekmektedir.  Ayrıca çevrenizde bu yaş grubundaki öğrencilerin ASİLDER’e ulaşması konusunda desteklerinizi bekleriz.

Eğitimlerin daha etkili olabilmesi için siz kıymetli gönül dostlarımızın desteklerine katkılarına ve bizlerle irtibat kurmalarına ihtiyaç duymaktayız. Desteklerinizi bekler, hayırlara vesile olması niyetiyle 2018-2019 eğitim öğretim yılının milletimize faydalar getirmesini temenni ederiz.

ASİLDER AKADEMİ ÖNKAYIT FORMU