Sezon açılış etkinliklerimiz, Ankara Sosyal Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ali KARAGÖZ’ün selamlama konuşması ile başladı. Kulüp Başkanımız Salih DÖLEK Bey’in Açılış Konuşması ile devam etti. Konuşmasında ASİLDER Platformu ve ASİLDER faalyetlerini anlattı.

Program, İletişim Uzmanı Fatih AKBABA Bey’in gönüllerde iz bırakan sohbeti ve sunumu ile devam etti.

Bir katılımcının ” Etkili hitabetiniz, dokunaklı anlatımınız ile yüreklerimiz coştu. Her avuç içimize baktığımızda evlatlarımızın adını görmeye başladık. Sonsuz Teşekkürler.” ifadeleri Fatih AKBABA’nın sunumunu özetledi.

Fatih AKBABA Bey’in ” Yüzlere ve yüreklere bir tebessüm olup düşmek.. İletişim kalpten kalbe dokunmaktır. Bugün ASİLDER’in asil gençleriyle ve yöneticileriyle buluştuk. Misafirperverliğinden ve samimiyetlerinden dolayı teşekkürler.” ve “Bugün Ankara’da ASİLDER’in pırıl pırıl gençleriyle ve çocuklarıyla buluştuk. Nezaketleri ve samimiyetleri ile bizi mutlu ettiler. Salih Dölek başkana ve yönetim kurulu üyelerine ayrıca gençler ile babalarına teşekkür ederim. Hayırlı, bereketli ve güzel bir pazar gününe vesile olan tüm güzel insanlara muhabbetlerimle. Asil gençler, ümidimizi pekiştirdi.” program hakkındaki görüşleri bizleri mutlu etti. Kendilerine programımıza katılarak zaman ayırdığı için çok teşekkür ediyoruz.

Program yemek ikramının ardıdan ASİLDER Platformu üyeleri, ASİLDER – Ankara Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, İNHİZDER – İnsanlığa Hizmet Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Aktif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ve BİLİMDER- Batıkent İlim Kültür Gençlik Spor ve İzcilik Kulüplerimiz oluşturduğu Havalı atıcılık, Geleneksel Okçuluk , Olimpik Okculuk, Bocce, Halat Çekme, Dart ve Bilek Güreşi istasyonlarıyla gençlerimiz ve aileleri güzel vakit geçirdiler.

Program gerçekleşmesinde emeği geçen üye ve gönüllülerimize gönülden teşekkür ederiz.