19 Eylül 2021 Pazar günü sabah gönüllülerimizin Şenlik hazırlıklarını tamamlanması ile misafirlerimiz Mavi Göl Mesire Alanında karşılanmaya başlandı.

Şenlik alanında karşılama ekibimizce karşılanan misafirlerimiz kendilerine ayrılan kamelyalara yerleştiler.

Uzun zamandır birbirlerini göremeyen misafirlerimiz birbirleriyle selamlaştılar, sohbet ettiler. Bu arada birbirlerini tanımayan misafirlerimiz de kendi aralarında tanışıp sohbet etti.

Gençlerimizle öğleye kadar izcilik oyunları ve çeşitli ödüllü etkinlikler yapıldı, velilerimiz de onları merak ve heyecanla izledi.

Şenlik alanındaki mescitte kılınan öğle namazının ardından öğle yemeğine geçildi.  Öğle yemeği mesire alanında mangal yakılması yasağından dolayı misafirlerimize lezzetli bir ikramda bulunmak amacıyla kulüp merkezimizin bahçesinde yakılan mangalda yapılan köfteler soğumadan şenlik alanına getirildi. Öncelik çocuklara verilmek üzere yemekler misafirlerimize ikram edildi.    

Öğle yemeğinin ardından Geleneksel Okçuluk ve Dart atışı, Bilek Güreşi,  Voleybol, Basketbol ve Futbol karşılaşmaları yapıldı. Dondurma ve çay ikramları eşliğinde yapılan tanışma ve sohbetlerin ardından üniversiteyi yeni kazanan gençlerimizi tebrik etmek ve onlara bir motivasyon konuşması yapmak için Mehmet ALDANMAZ Bey ile baş başa bırakıldı.

Kılınan ikindi namazının ardından misafirlerimiz mutluklarını ve memnuniyetlerini belirterek şenlik alanından ayrılmaya başlandılar.

Biz de şenliğimize katılan misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.